Priebe - Domy Gotowe

Oferta - budowa domu (domy prefabrykowane, kanadyjskie, gotowe ...)

 1. Energooszczędność.
  Elementy ścian, stropów i dachów w technologii ISOWOOD spełniają najbardziej wyostrzone normy cieplne stawiane budynkom energooszczędnym. Wykorzystując technologię ISOWOOD możemy zaprojektować, wyprodukować i zbudować dom o parametrach domu pasywnego!
 2. Ekologia.
  Wszystkie elementy konstrukcyjne oraz materiał izolacyjny w systemie ISOWOOD wykonane są z drewna i włókien drzewnych. Dzięki temu jest to dom całkowicie ekologiczny, idealny zarówno dla miłośników natury jak i ludzi chcących pozbyć się kłopotów związanych z wszelkiego rodzaju alergiami.
 3. Tempo budowy.
  W zaledwie kilka dni po rozpoczęciu montażu dom jest całkowicie wykończony z zewnątrz, umożliwiając dalsze prace instalacyjne i wykończeniowe w jego wnętrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Możliwe jest również takie rozłożenie harmonogramu, aby postęp prac był dopasowany do możliwości finansowych Inwestora.
 4. Obsługa Klienta.
  Klient i jego wizja domu to główna siła napędowa wszystkich naszych poczynań. Szczycimy się tym, iż każdy Klient, który wraz z nami zbudował swój dom jest Klientem zadowolonym i jest to jedyna rekomendacja, na jaką sobie pozwalamy!
 5. 30 letnia gwarancja.
  Na dostarczony dom w systemie ISOWOOD udzielamy Państwu 30 – letniej gwarancji na statykę i konstrukcję wszystkich elementów ścian, stropów i dachu wraz z montażem.
 6. Elastyczność.
  Każdy projekt dopasowujemy ściśle do wyobrażeń, potrzeb i możliwości naszego Klienta jak również do warunków panujących na działce.
 7. Olbrzymi wybór projektów.
  Projekty wiodących pracowni architektonicznych, indywidualne projekty Klienta, jak również te wykonane przez naszego architekta stanowią podstawę do opracowania przez nasze biuro konstruktorów projektu wykonawczego, według którego wyprodukowany zostanie dom w systemie ISOWOOD.
 8. Nieograniczone możliwości technologiczne.
  Domy jednorodzinne, szeregowe i wielorodzinne, hotele, przychodnie zdrowia i apteki, budynki produkcyjno – biurowe i hale magazynowe – technologia ISOWOOD pozwala na realizację obiektów o różnorodnych gabarytach i przeznaczeniu.
 9. Fachowa pomoc w załatwieniu formalności.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klienta, PRIEBE oraz FuturaDom w ramach swojej współpracy z Doradcami Regionalnymi wspomaga Inwestora w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.
 10. Fachowa pomoc w uzyskaniu finansowania inwestycji.
  Nasi Doradcy chętnie zaaranżują spotkanie z kompetentnym doradcą kredytowym, który pomoże w wyborze najlepszej oferty finansowania Inwestycji i przeprowadzi przez wszelkie związane z tym formalności.
 

Doradca regionalny

Jesteśmy oficjalnym doradcą regionalnym firmy FuturaDom w województwie pomorskim i kujawsko - pomorskim.

Futuradom

Technologia

Budując dom dla Ciebie i Twojej rodziny warto poświęcić uwagę technologii, która jest wykorzystywana do budowy domu.

Technologia

więcej...

Budowa domu

Zobacz jak w 3 dni powstaje gotowy dom z 30-letnią gwarancją. Nie wierzysz, przekonaj się sam! Kliknij więcej!

Jak budujemy

więcej...

Umów się ze mną

Chcesz zbudować gotowy dom prefabrykowany, uzyskaj więcej informacji. Umów się ze mną na spotkanie.

Umów się ze mną

więcej...

 
stworzone przez: www.derwi.pl
geodezja-projekty.pl - Usługi geodezyjne, domy gotowe, gotowe domy prefabrykowane, Gdańsk, Gdynia, Sopot